شرکت استان آذربایجان شرقی

معرفی کتاب

 
ردیف عنوان عکس
1
Programming ArcGIS with Python cookbook

این کتاب به شما چگونگی استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون در محیط نرم افزار ArcGIS برای ایجاد اسکریپت های geoprocessing ، ابزارها، و انجام فعالیت های GIS از طریق راه های میانبر را نشان می دهد.
این کتاب تخصص حرفه ای شما را در زمینه GIS به شکل موثر و کارآمدی بالا تر برده و به شما نشان می دهد چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون در نرم افزار ArcGIS دسکتاپ، عملیات های geoprocessing ، مدیریت نقشه ها و لایه ها، پیدا کردن و تعمیر لینک معیوب برای داده ها، ویرایش داده ها در لایه های برداری و جداول ، و مواردی خیلی بیشتر از این را به طور خودکار به انجام برسانید.
2 کتاب اصول و کلیات  Web GIS
 
این کتاب بیشتر به اصول و کلیات Web GIS پرداخته و از وارد شدن به بخش ها و قسمت های مختلف به دلیل اینکه خارج از حوصله این کتاب می باشد خود داری کرده است. مفاهیم پایه ای و ضروری شبکه، اینترنت و وب بصورت مختصر و مفید در فصول اول، دوم، و سوم معرفی گردیده اند. در فصل سوم، کلیات سیستم اطلاعات جغرافیایی تشریح گردیده و در فصل چهارم پیکربندی اصلی Web GIS مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. نهایتاً در فصل پنجم، راه اندازی Web GIS تجاری با نرم افزار ATCGIS Server به صورت عملی تشریح گردیده است.
3 کتاب فناوری اطلاعات مکانی (از الف تا ی)
 
این کتاب می‌تواند به عنوان منبعی برای درک مفاهیم فناوری اطلاعات مکانی و بالاخص سیستم‌های اطلاعات مکانی تحت وب باشد.
4
کتاب مبانی عملی   GIS
 
در این کتاب بخش عملی نرم افزار ArcGIS 10 شرح داده شده است تا کاربر بتواند پروژه و فعالیت های خود را براحتی انجام دهد.